sadsad x
asdasd

El Yapımı Çok Sıralı Bileklik Seti - Altın (Gold) Kaplama

Fiyat
:
3.750,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El yapımı bu Bileklik Seti, her biri ayrı ayrı da takılabilecek 5 adet farklı Bileklikten oluşmuştur.
  * Fotoğraflardaki en arkada görünen 1. Bileklik, metal halkalardan oluşan kalın baklalı zincir Bilekliktir. Her bir zincir baklası 13 mm.uzunluğunda ve 9 mm.genişliğindedir.Bileklik kiliti ile açılıp kapanmaktadır ve maksimum uzunluğu 20,5 cm.dir.
  * 2. Bileklik minik metal küplerin iç içe geçmesi ile oluşmuş 2 sıra zincirin arasına füme-antrasit renk tonundaki silindir boncukların ithal Deri İp (yapay deri) ile birlikte tek tek örülerek sarılması ile üretilmiştir. Bileklik sonundaki Deri İp ile oluşturulan düğümlerin yeri değiştirilerek Bileklik ölçüsü istenildiği gibi ayarlanabilir. Bileklik ölçüsü minimum 16 cm, maksimum 20 cm.dir.
  * 3. Bileklik, yuvarlak formda, her iki yüzünde Antik Sonsuzluk işareti bulunan ve her birinin çapı 6 mm. uzunluğundaki 27 adet metal disklerden oluşur, özel ithal 2 kat esnek Bileklik ipi ile üretilmiştir, ölçü sorunu yoktur, tüm Bilek ölçüleri için uygundur.
  * 4.Bileklik,  birinci Bilekliği oluşturan zincir baklalarından 17 adetinin her biri üzerine ve her iki kenarına bir örgü sırası oluşturacak şekilde, Açık Gri renkte özel ithal örgü ipi ile tek tek örme yapılarak oluşturulmuştur. Bileklik altta hareketli bir düğüm ile genişleyip daralmaktadır, ölçü sorunu yoktur, tüm Bilek ölçüleri için uygundur.
  * 5. Bileklik, konik formda her birisinin uzunluğu 5 mm. olan 35 adet metal figürün 2 sıra ithal Deri İp (yapay deri) ortasına tek tek sarılması ile oluşturulmuştur. Bileklik ölçüsü minimum 17 cm, maksimum 20 cm.dir.
  Bu Bileklikleri kendi aralarında ikili, üçlü olarak ya da tek tek de takabilirsiniz.
  Kullanılan tüm metal parçalar, nickel free ve kurşunsuz Pirinçten üretilmiş olup üzerlerine 24 Ayar Mikron Altın Kaplama yapılmıştır.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.