sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Antik çağlardan bu yana kadınlar süslenme için çeşitli aksesuar ve takılar kullanıyorlardı. Yapılan kazılarda en sık rastlanan takılar çeşitli form ve şekillerdeki küpelerdi.

Kulağı süsleme güdüsünün evrensel simgesi olan küpelerin ilk örnekleri basit halka küpelerdi. Metallerin bulunması ve çeşitlenmesi ile, bunların işlenmesindeki gelişmeler neticesinde antik Mısır ve antik Yunan kabartmalarında daha iri ve çok çeşitli şekillerde küpe örneklerini görürüz.
Günümüz modern kadınlarının günlük yaşamlarında farklı tarzlarını ortaya koyarken en çok kullandıkları aksesuarlar yine küpelerdir.
Nikipiki.net, dünya trendlerini takip ederek kendi moda anlayışına uygun, her yerde kolaylıkla bulunamayan küpe modellerini, farklı olduğunu bilen ve bunu hissettiren kadınlar için sunuyor.

Çoklu kesim yüzeyleri sayesinde kulağınıza gelen ışıkları bu yüzeylerden yansıtan ve ışıltılar saçan swarovski kristal taşlı klasik ve abiye küpeler, çalışma hayatınızda, günlük kullanımlarınızda, toplantı ve davetlerde kıyafetlerinizi bütünlüyor, şıklığınızı tamamlıyor.
Farklı renklerde doğadan elde edilen gerçek taşları kullanarak, klasik çizgileri modern yorum ve özel malzemelerle birleştirerek oluşan doğaltaş küpe modelleri, farklı stillerdeki kıyafetlerinizi renklendiriyor, bütünlüğünüzü tamamlıyor.
Gümüş küpeler sade çizgi ve yorumlarıyla minimalist tarzınıza katkı sağlıyor.

Tasarım küpeler el yapımı aksesuarlar ile oluşturularak göze çarpan, albenili formlarda giysilerinizle bütünleşiyor ve modern kadınlara zarif ve kendinden emin bir görünüm sunuyor.
Nikipiki.net, yaşamınızın her anında farklı küpe modelleri ile kendi tarzınızı vurgulamanıza, farklı olduğunuzu hissetmenize ve bunu hissettirmenize yardımcı olarak yanınızda yer alıyor…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.