sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20
Toplam 293 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20

Dünyadaki takı ve aksesuar trendlerini takip ederek ürün koleksiyonunu kendi moda anlayışı ile oluşturan Nikipiki sadece kadınlar için farklı tarzda ve kullanışlı kolye modellerini bir araya getiriyor.
Günlük kıyafetlerindeki bütün detaylara özen göstererek kendi tarzını yaratan, farklı olduğunu bilen ve bu özelliğini yaptığı seçimlerle hayatına yansıtan özel kadınlar için, giysilerini ve tarzını tamamlayan çok renkli, birbirinden şık ve gösterişli kolye çeşitlerini nikipiki.net sunuyor.
Çoklu yüzey kesimleri sayesinde ışığı gerçek pırlanta ve elmaslar kadar yansıtan, renk renk orijinal swarovski kristalleri ile hazırlanmış kolyeler minimalist sadeliğinizi tamamlıyor ve sizin içinizden gelen kendi ışığınızın parlaklığını artırıyor.
Çok renkli, kısa ve uzun değişik formlardaki gerçek doğaltaş kolyeler, klasik, spor, casual gibi farklı stillerdeki kıyafetlerinizi tamamlıyor ve sizi farklı kılıyor, benzerlerinizden ayırıyor. Teninize temas eden doğaltaşlar, size dinginlik, mutluluk, huzur veriyor ve sizi dış etkilerden, yaramaz gözlerden koruyor.
Tasarım kolyeler, klasik çizgileri farklı yorum ve tamamen el yapımı özel malzemelerle birleştirerek günümüz modern kadınlarına zarif ve kendinden emin bir görünüm sunuyor. Her biri çok az sayıda üretilen tasarım kolyeler ve özellikle el yapımı mine işçilikli kolyeler gösterişli renkleriyle kendi stilinizi tamamlamanız için birçok alternatif sunuyor.
Modern tasarımlı gümüş kolyeler şıklık ve zarafetinizi tamamlıyor.
Kristal taşlı kolyeler kıyafetlerinizi tamamlayarak günün her anında ve özel günlerinizde sizi farklı kılıyor.
Çalışma hayatında, günlük yaşamda, katıldıkları davet ve toplantılarda tüm ilgiyi üzerlerinde toplamayı başaran moda tutkunu ve tarzı olan kadınlar, sadece Nikipiki.net sitesinde bulunan tasarım ve özel üretim kolye modelleri ile günümüz trendlerini yakalıyor…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.