sadsad x
asdasd

Yeşim ( Jade) Taşlı Bileklik Seti - Gold Kaplama

Fiyat
:
225,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El Yapımı bu Bileklik, Yeşim ( Jade Stone) Taşlarından yapılmış Kombinli 2 adet Bileklikten oluşmuştur.
  1.Bileklik, 8 mm. çapında facetli yüzeyli (çoklu yüzey kesimli) 7 adet Yeşim ( Jade Stone) Taşı, Metalden yapılmış bir 4 Yapraklı Yonca Figürü, bileklik zinciri, kiliti ve bağlantı parçalarından oluşur.
  2.Bileklik, 3 mm. çapında facetli yüzeyli Yeşim ( Jade Stone) Taşları, 1 adet Metal Küp Figür, 1 adet Metal Yonca Figürü, bileklik kiliti ve zincirinden oluşur.
  Bileklik üzerindeki Yeşim Taşları , Gerçek  Doğaltaştır, Sentetik Çin Taşı, ya da Renkli Taş Tozlarının Endüstriyel Ortamda Sıkıştırılması ile yapılmış Doğaltaş Görünümlü Yapay Taşlar Değildir.
  Antik Çin döneminden başlayarak Günümüze kadar Değerini ve Anlamını koruyan Yeşim Taşının ( Jade Stone), Mutluluğun ve Saflığın Sembolü olarak Üzerinde Bulunduğu Kişiyi, Nazar, Sihir ve Büyüden Koruduğu, Ruhsal Sıkıntılardan Kurtulmasına Yardımcı Olduğu, Korku ve Endişelerden Uzaklaştırdığı , Kişiye Huzur Verdiği Söylenir. Asırlardır Çin ve tüm Uzak Doğu Ülkelerinde Şans ve Sağlık Getirmesi için Halk tarafından yaygın şekilde Takı olarak (Ten'e temas etmesi gerekliliği nedeni ile) kullanılmaktadır.
  Bileklik minimum 17 cm, maksimum 20,5 cm. uzunluğundadır.
  Her bir bileklik ayrı ayrı da kullanılabilir.
  Pirinç metalden yapılmış olan bileklik zinciri, kiliti, bağlantı parçaları ve metal yonca figürleri, nickel free ve kurşunsuz 24k Altın kaplama ile kaplanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.