sadsad x
asdasd

Turkuaz, Akik ve Swarovski Taşlı Kolye - Altın (Gold) Kaplama

Fiyat
:
795,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El yapımı bu Özel Kolye, koyu kahve ve koyu gri-koyu yeşil tonlarında iri damla formunda özel bir Turkuaz Taşı (Firuze), bir dizi Akik (Agate) taşı , Hakiki Deriden örülmüş ithal boyun zinciri, üzeri Swarovski Kristal (Swarovski Clear Crystal Stone) Taşlarla kaplı yuvarlak metal figür, özel yapılmış yuvarlak T kilit ve bağlantı parçaları ile üretilmiştir.
  Kolyede Kullanılan Turkuaz ve Akik Taşları Gerçek Doğaltaştır, Sentetik Çin Taşları ya da Renkli Taş Tozlarının Endüstriyel Ortamda Sıkıştırılması ile üretilmiş , Boyanmış Yapay Taşlar Değildir.
  Takı, Süs Eşyası ve Savaş Malzemesi olarak Antik Mısır Döneminden başlayarak bugüne kadar Değerini ve Önemini Koruyan Turkuaz (Firuze) Taşı, Türk Taşı olarak da isimlendirilmektedir (Turquoise Stone) . Günümüzde, genel olarak vücuda temas etme gerekliliği ile Takı olarak kullanılan Turkuaz (Firuze) Taşının, Taşıyan Kişinin Bağışıklık Sistemini Güçlendirerek Kişiyi Genç ve Zinde Tuttuğu, Kaygılarından Uzaklaştırdığı, Kendine Güveni Artırdığı, Sindirim Sistemi sorunlarına İyi Geldiği, Şans ve Uğur Getirdiği, Nazar ve Kötü Bakışlara karşı Etkili Olduğu ve bu sayede Kişiye Huzur Verici Özgüven Sağladığı Söylenir.
  Turkuaz (Firuze) taşı 2,5 cm. uzunluğunda, 1,5 cm. çapındadır.Üzerindeki Damarlar ve Doğal Renk Geçişleri çıplak göz ile görülmektedir.
  Boyunun her iki tarafında 15 er adet olarak kullanılmış Akik (Agate) Taşları 8 mm. çapındadır ve multifacetli yüzeylidir (çoklu yüzey kesimli). Akik Taş dizisinin renkleri Turkuaz Taşı ile uyumlu kahve, bej, sarı ve yeşil tonlarındadır. 
  Üzeri Swarovski Kristal taşlarla kaplı yuvarlak metal figür 1 cm. çapındadır.  
  Kolye zinciri yerine kullanılan İthal Hakiki Deri ipler örülerek, kolyenin  boyun kısmında kullanılmıştır.
  Kolye kiliti özel dizayn edilmiş T kilittir. 
  Boyundaki Örgülü Deri İpten Turkuaz Taşın en altına kadar kolye uzunluğu 25 cm.dir.
  Kolye T kiliti, yuvarlak metal figür ve tüm bağlantı parçaları nickel free ve kurşunsuz pirinç metalden yapılmış olup üzeri 24 ayar Altın mikron kaplama ile kaplanmıştır.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.