sadsad x
asdasd

Pembe Mercan, Swarovski ve Zirkon Taşlı 2 Sıralı Bileklik - Gold Kaplama

Fiyat
:
895,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El yapımı bu çok özel bileklik, sivri bir kuş gagası formunda Pembe Mercan Taş , bileklik zinciri olarak dizi halinde yuvarlak ve disk formlarında Pembe Mercan taşları, elips formunda ve kenarları Zirkon Taşlarla kaplanmış bir metal figür, bu figürün iç kısmında bir yuva içine yerleştirilmiş Swarovski Lt.Peach renkte bir Kristal taş ve esnek bileklik ipi ile üretilmiştir.
  Pembe Mercan bileklik kenarındaki taş, 2 cm. uzunluğunda ve tepe kısmı 4 mm. kalınlığındadır.El yapımı tel sarma ile elips şeklindeki metal figüre bağlanmıştır.
  Elips formundaki metal figür 3 cm.uzunluğunda ve 7 mm. genişliğindedir, kenarları Zircon taşlarla kaplanmıştır.
  Bileklik zincirini oluşturan özel Pembe Mercan taşları yuvarlak formda olup 8 mm. çapındadırlar. Toplamda 38 adet olarak kullanılmışlardır.
  Yuvarlak disk şeklindeki Pembe Mercan taşlar, yuvarlak formdaki 38 adet taşın arasında her 3 adetten sonra ardışık olarak 3 er adet kullanılmışlardır.
  Bileklik ithal esnek ip ile üretilmiştir ve 2 sıra olarak takılır.Esnek ip sayesinde ölçü sorunu yoktur, tüm bilek ölçülerine uygundur. 
  Elips şeklindeki metal figür nickel free ve kurşunsuz pirinç metalden yapılmış olup 24 Ayar Mikron Altın kaplama ile kaplanmıştır.
  Bu çok özel Bilekliğin aynı formda Kolyesi de mevcuttur, dilerseniz Takım olarak kullanabilirsiniz..Sayfanın altında İLGİLİ ÜRÜNLER  Bölümünde  Kolyeyi görebilirsiniz.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.