sadsad x
asdasd

Sarma Örgülü Çekoslovak Akrilik Kristal Boncuklu Gri Deri İpli Bileklik - Altın (Gold) Kaplama

Fiyat
:
225,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Elde tek tek Sarılıp Örülerek yapılmış bu Özel Bileklik, Çekoslovak Preciosa Akrilik Kristal Boncuklar (Czech Preciosa Acrylic Crystal Beads) , Suni Deriden yapılmış Gri Renkli İthal Bileklik ipi, Kalp Formlu bir Metal Açma-Kapama Kiliti ve Metal Yaprak Figürü ile Üretilmiştir.
  6 mm. Çapındaki Preciosa Akrilik Kristal Boncuklar 24 adet olup her biri iki yanındaki Gri renkli Suni Deri Bileklik İpine Örülerek Bağlanmıştır. 
  Akrilik Kristal Boncuklar Multifacetlidir (Çoklu Yüzey Kesimine Sahiptirler.) Bu Sayede Çeşitli Işık Kaynaklarından Gece veya Gündüz Gelen Işık Demetleri, bu Boncuklar Üzerine Çarptığında , Çoklu Yüzeylerden Geri Yansır ve Bileklik Pırıl Pırıl, Işıltılı bir Görünüm Alır.
  Takıldığında, Bilek altında kalan, Uzunluk Ayar Düğümlerinin yanında  2 cm. uzunluğunda, 1 cm. genişliğinde Metal bir Yaprak Figürü Bulunmaktadır.
  Kalp Formundaki Metal Açma-Kapama Kiliti 1 cm. uzunluğundadır.
  Bileklik Minimum 16 cm. ve Maksimum 22 cm. Uzunluğundadır. Takıldığında, Bilek Alt Kısmındaki Düğüm Yerleri Genişleyip Daraltılarak Ölçü İstenildiği gibi Ayarlanabilir.
  Bileklikteki Tüm Metal Parçalar Pirinçten (Brass) Yapılmış olup Üzerine 24 Ayar Mikron Altın Kaplama Yapılmıştır.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.