sadsad x
asdasd

Turkuaz ve Kristal Taşlı El Yapımı Tasarım Kolye - Altın (Gold) Kaplama

Fiyat
:
2.750,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El Yapımı bu çok Özel Kolye Tasarım bir üründür.
  Kolye,  5 cm uzunluğunda, 3,3 cm genişliğinde ve 6 mm kalınlığında Özel Damarlı İthal Mountain Turkuaz Taşı (Mountain Turquoise Stone)  ve 8 Dizi Kırmızı Kristal Taş ile üretilmiştir.
  Kolyede Kullanılan Turkuaz Taşı Gerçek Doğaltaştır, Sentetik Çin Taşı ya da Renkli Taş Tozlarının Endüstriyel Ortamda Sıkıştırılması ile üretilmiş , Boyanmış Yapay bir Taş Değildir. Taş Üzerindeki ve yan kısımlarındaki Doğaltaş Damarları çıplak Göz ile görülmektedir.
  Takı, Süs Eşyası ve Savaş Malzemesi olarak Antik Mısır Döneminden başlayarak bugüne kadar Değerini ve Önemini Koruyan Turkuaz (Firuze) Taşı, Türk Taşı olarak da isimlendirilmektedir (Turquoise Stone) . Günümüzde, genel olarak vücuda temas etme gerekliliği ile Takı olarak kullanılan Turkuaz (Firuze) Taşının, Taşıyan Kişinin Bağışıklık Sistemini Güçlendirerek Kişiyi Genç ve Zinde Tuttuğu, Kaygılarından Uzaklaştırdığı, Kendine Güveni Artırdığı, Sindirim Sistemi sorunlarına İyi Geldiği, Şans ve Uğur Getirdiği, Nazar ve Kötü Bakışlara karşı Etkili Olduğu ve bu sayede Kişiye Huzur Verici Özgüven Sağladığı Söylenir.
  Kolyenin toplam uzunluğu 27 cm.dir.(uzatma parçası hariç)
  İstenildiğinde kullanılmak üzere 4 cm. uzatma zinciri mevcuttur.
  Tüm Metal Parçalar Pirinçten yapılmış olup üzerlerine nickel free ve kurşunsuz 24 ayar Altın mikron kaplama yapılmıştır.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 
  Sadece 1 adet üretilmiştir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.