sadsad x
asdasd

Metal İşlemeli El Yapımı Özel Kutlama Shot Bardakları - Antik Bakır Kaplama

Fiyat
:
2.450,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Özel Yıl Dönümü Kutlama Shot Bardaklarına, Yuva Şeklinde Etrafını Saracak Şekilde, Isıl İşlem Tekniği ile, Metal Dal Parçaları tek tek Kaynak ile Birleştirilerek  Benzersiz Nickel Free Metal İşleme Yapılmıştır.
  Nikelsiz (Nickel Free) Metal Kaplamalı Bardağı Elde Tuttuğunuzda, Elinizde ve Elinizi Sürdüğünüz Derinizin Herhangi Bir Yerinde Alerji Reaksiyonlarına Neden Olmaz. Sağlık İçin Uygundur.
  Cam Bardakların Etrafını Saran İşlemeli Metal Kısım Pirinç Metalinden Yapılmış Olup, İşleme sonrası üzerine Antik Bakır Kaplama Yapılmıştır.
  Belirtilen Fiyat, bir Çift (2 Adet) Shot Bardağı Fiyatıdır.
  Bardaklar Kullanım Sonrası Metal İşlemeli Yuvasından Çıkarılarak Yıkanabilir ve Tekrar Yerine Takılabilir.
  Bardaklar Bulaşık Makinasında Yıkanabilir.
  Shot Bardağı Yüksekliği : 8,5 cm.
  Bardak Ağız Çapı : 4,7 cm.
  Bardak Taban Çapı : 4 cm.
  Bardak Gövdesi Çevresi : 15 cm.dir.
  Camdan Yapılmış Shot Bardaklarının Çevresini Saran ve Bardakların İçine Girip Çıkabildiği Yuva Yapımı için Büyük bir Emek ve Sabırla Uygulanan zorlu Metal İşçiliği, Bu Shot Bardaklarına Koleksiyon Ürünü Olma Özelliğini Kazandırmaktadır.
  Evlilik , Nişan, Söz, Yıl dönümü Kutlamalarında (10.- 20.- 30. yıl vb.), Davet ve Organizasyonlarda Kullanabileceğiniz, Özel  Gününüzün Önemini Yansıtacak ve Vurgulayacak, Hafızalarda Yer Alacak Çok Özel ve Eşsiz Bardaklardır.
  Türk Kahvesi yanında Su İkram Bardağı olarak da kullanılabilir.
  Nesilden Nesile Aktarılabilecek, Benzerini Kolaylıkla Bulamayacağınız ,Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz Bardaklardır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.