sadsad x
asdasd

Kristal Taşlı Kolye-Bileklik Seti - Gold Kaplama

Fiyat
:
975,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El yapımı bu Kolye -Bileklik seti çoklu yüzey kesimli (multi facetli) kristal taşlar, özel kolye kiliti ve zinciri, ipek-koton karışımı özel bileklik ve kolye örme ipi ve metal bağlama parçaları ile üretilmiştir.
  Açık hali 43 cm uzunluğundaki kısa kolye, 31 adet 6 mm.lik çoklu yüzey kesimine sahip kristal taşların  özel örgü ipi ile kutu şeklindeki metal zincire tek tek örülerek bağlanması ve küp şeklindeki özel kuyumcu zinciri ile tasarlanmıştır.
  Kolyenin kilit tarafında üzerinde bir büyük, üç küçük yıldız oymalı 1,5 cm.çapında metal bir halka ve lacivert renkli örme ipinden yapılmış 2 cm.uzunluğunda bir püskül vardır.
  Bileklik 34 adet 6 mm.lik çoklu yüzey kesimine sahip kristal taşlar ve özel ipek-koton örgü ipi ile üretilmiştir.
  Bileklik, altta hareketli bir düğüm ile genişler ve daralır, bu sayede bileklikte ölçü sorunu yoktur, tüm bilekler için uygundur. Hareketli düğümün her iki yanında birer adet 2 cm.lik püskül bulunur.
  Çoklu yüzey kesimine sahip (multi facetli) kristal taşlar üzerine çeşitli açılardan gelen ışık demetleri, bu farklı yüzeylerde kırılıma uğrarlar ve geri yansırlar. Özellikle güneşli günlerde ve gece ışık altında kolye ve bileklik taşları ışıl ışıl parlak bir görünüme bürünür. 
  Kolye ve Bileklikteki metal bağlantı parçaları nickel free ve kurşunsuz Pirinçten üretilmiş olup üzerlerine 24 ayar Altın mikron kaplama yapılmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.