sadsad x
asdasd

Zümrüt Yeşili Yeşim ( Jade) Taşlı Yaprak Figürlü Bileklik - Gold Kaplama

Fiyat
:
395,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El Yapımı bu Bileklik, Yuvarlak formda Damarlı - Desenli Zümrüt Yeşili Tonlarında bir Yeşim Taşı ( Jade Stone), yandan bu Taşın üzerini saran ve Ana Bileklik Taşını yuvası içinde sabitleyen Metalden Yapılmış Yaprak Figürleri, Bileklik Zincirini oluşturan bir tarafta İthal Süet İpler (Yapay Süet), diğer tarafta 7 adet yuvarlak Yeşim Taşı ( Jade Stones) , Bileklik Kiliti,  Bileklik Zinciri ve Metal Bağlantı Parçaları ile Oluşturulmuştur.
  Antik Çin döneminden başlayarak Günümüze kadar Değerini ve Anlamını koruyan Yeşim Taşının ( Jade Stone), Mutluluğun ve Saflığın Sembolü olarak Üzerinde Bulunduğu Kişiyi, Nazar, Sihir ve Büyüden Koruduğu, Ruhsal Sıkıntılardan Kurtulmasına Yardımcı Olduğu, Korku ve Endişelerden Uzaklaştırdığı , Kişiye Huzur Verdiği Söylenir. Asırlardır Çin ve tüm Uzak Doğu Ülkelerinde Şans ve Sağlık Getirmesi için Halk tarafından yaygın şekilde Takı olarak (Ten'e temas etmesi gerekliliği nedeni ile) kullanılmaktadır.
  Bileklikte kullanılan Zincir kısımlar, Kaynaklı Kuyumcu Zincirinden Yapılmış Olup Çok Sağlamdır.
  Bileklikteki tüm Metal Parçalar ve Bileklik Zinciri Pirinç Metalden Nickel Free ve Kurşunsuz olarak Üretilmiş olup üzerine 24 Ayar Mikron Altın Kaplama Yapılmıştır.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.