sadsad x
asdasd

Yeşim ( Jade) Taşlı Zarif Bileklik - Altın (Gold) Kaplama

Fiyat
:
1.475,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El yapımı bu Bileklik, özel yapılmış Zarif bir Bileklik Kelepçesi ve yuvarlak formda koyu gri- antrasit renkli Yeşim (Jade) taşı  ile üretilmiştir.
  Bileklik üzerindeki Yeşim Taşı , Gerçek  Doğaltaştır, Sentetik Çin Taşı, ya da Renkli Taş Tozlarının Endüstriyel Ortamda Sıkıştırılması ile yapılmış Doğaltaş Görünümlü Yapay bir Taş Değildir.
  Antik Çin döneminden başlayarak Günümüze kadar Değerini ve Anlamını koruyan Yeşim Taşının ( Jade Stone), Mutluluğun ve Saflığın Sembolü olarak Üzerinde Bulunduğu Kişiyi, Nazar, Sihir ve Büyüden Koruduğu, Ruhsal Sıkıntılardan Kurtulmasına Yardımcı Olduğu, Korku ve Endişelerden Uzaklaştırdığı , Kişiye Huzur Verdiği Söylenir. Asırlardır Çin ve tüm Uzak Doğu Ülkelerinde Şans ve Sağlık Getirmesi için Halk tarafından yaygın şekilde Takı olarak (Ten'e temas etmesi gerekliliği nedeni ile) kullanılmaktadır.
  Yuvarlak formdaki Yeşim (Jade) taşı sadece yan kenarlarından taşı kavrayan bir yuvanın içine oturtulmuştur ve alttan Ten'e temas etmektedir, Taşın çapı 2 cm. dir. 
  Bileklik kelepçesi 1,5 mm. kalınlığındaki özel metal telden üretilmiştir. Bileğe takarken metal kelepçe tel esneyip genişler ve daralır.
  Bileklik ölçüsü maksimum 20 cm.dir. 
  Bileklik kelepçesi ve Yeşim taşı yuvası nickel free Pirinç metalinden üretilmiş olup üzerine 24 Ayar Mikron Altın Kaplama yapılmıştır.
  Bu zarif Bilekliği tek olarak takabilirsiniz, ya da benzer diğer renkli Bilekliklerinizle beraber de kullanabilirsiniz.
  Sayfanın altında ilişkili ürünler başlığı altında bu bileklikle birlikte takabileceğiniz diğer bileklik örnekleri görülebilir.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.