sadsad x
asdasd

Swarovski Kristal Taşlı Süet İpli Bileklik - Altın (Gold) Kaplama

Fiyat
:
375,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Özel olarak Tasarlanmış bu Bilekliğin görünen üst kısmında Elips Formunda bir Metal Figür , bu Figürün bir tarafında İthal 2 sıra Yapay Süet İpler ve Çengel Formunda Metal bir Açma-Kapama Kiliti , diğer yanında ardışık olarak Yan yana sıralanmış Swarovski Facetli Kristal Taşlar, Bileklik Zinciri ve 2 adet Metalden yapılmış 4 Yapraklı Yonca Şans Figürü bulunur.
  Bilek Üstünde Görünen Metal Elips Parça 2,7 cm. uzunluğunda ve 1,7 cm. genişliğindedir.
  2 Sıra halinde Bilekliğin bir Tarafındaki İthal Yapay Süet İpler 6 cm. uzunluğunda ve 5 mm. genişliğindedir. Ucunda 1,8 cm. Uzunluğunda Çengel Formunda açma-kapama kiliti vardır.
  Bilekliğin diğer tarafında 12 adet karşılıklı sıralanmış , her biri 12 mm. uzunluğunda ve Gözyaşı Damlası Formunda Çoklu Yüzey Kesimli (Multifaceted) Swarovski Kristal Taşlar ( Swarovski Crystal Teardrop Fancy Stones) ile Bilek Ölçüsünün Ayarlanmasını sağlayan Bileklik Zinciri vardır.
  Karşılıklı Sıralanmış Swarovski Kristal Taşların Bilek Çevresindeki uzunluğu 5 cm. dir Bu sıranın başlangıcında Metal Elips Parça ile ilk Swarovski Kristal Taşın arasında sallantılı 1. Metal Yonca Figürü ve Bileklik Zincirinin sonunda 2. Metal Yonca Figürü bulunmaktadır.
  Gündüz veya Gece, çeşitli Işık Kaynaklarından Çoklu Kesimli Swarovski Kristal Taşların Yüzeylerine gelen Işık Demetleri geri Yansır ve bu sayede Bilekte Takılı olan Swarovski Taşlar Pırıl Pırıl, Işıltılı bir görünüm Sağlarlar. 
  Bilekliğin çevresi en dar halinde uzunluğu 16 cm. ve en geniş halinde uzunluğu 20 cm.dir.
  Metalden yapılmış Yonca Figürlerinin eni ve boyu 1 cm. dir. 
  Bileklikte Kullanılan Tüm Metal Parçalar Pirinç Metalinden Üretilmiş Olup Üzerine 24 Ayar Mikron Altın Kaplama Yapılmıştır.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.