sadsad x
asdasd

Japon Miyuki Boncuk Örgülü Zarif Bileklik - Altın (Gold) Kaplama

Fiyat
:
225,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Elde tek tek Sarılıp Örülerek yapılmış bu Özel Bileklik, Japonya Hiroshima kentindeki Miyuki Fabrikasında Üretilen Orjinal Cam Cürufundan Yapılmış Miyuki Boncuklar (Miyuki Japan Seed Beads) , Özel bir Örgü ile yapılarak üzeri Balmumu kaplı Fındık Renkli İthal Bileklik ipi, T Formlu bir Metal Açma-Kapama Kiliti ve Takıldığında Bilek Altında Sallanacak Metal bir Kalp Figürü ile Üretilmiştir.
  Bilekliği Oluşturan Miyuki Boncuklar Orjinaldir, Plastik Sıkıştırması ile Yapılmış ve Boyanmış Değildir, Cam Cürufundan Yapıldığı İçin Ten'e Temas Ettiğinde Alerji ve Kızarıklık Yapmaz, Cam Kökenli Olduğu İçin Sağlık için Uygundur. 
  1 mm.lik yuvarlak Formlu Japon Miyuki Boncuklar her bir sırada 4 adet olmak üzere 60 sıra halinde iki yanındaki Kahve renkli  Bileklik İpine Örülerek Bağlanmıştır.
  Altın, Kahverengi ve Beyaz Renkli Miyuki Boncuklar, birbirini takip eden aynı 7 desen ile örülerek bilekliği oluşturur.
  Takıldığında, Bilek altında kalan, Uzunluk Ayar Düğümlerinin yanında  1 cm. uzunluğunda, 1 cm. genişliğinde, Arkasında "Love" Yazılı Metal bir Kalp Figürü Bulunmaktadır. 
  T Formundaki Metal Açma-Kapama Kiliti 2 cm. boyundadır.
  Bileklik Minimum 16 cm. ve Maksimum 21 cm. Uzunluğundadır. Takıldığında, Bilek Alt Kısmındaki Düğüm Yerleri Genişleyip Daraltılarak Ölçü İstenildiği gibi Ayarlanabilir.
  Bileklikteki Tüm Metal Parçalar Pirinçten (Brass) Yapılmış olup Üzerine 24 Ayar Mikron Altın Kaplama Yapılmıştır.
  Klorlu Su, Parfümler, Duş Jeli ve her türlü Kimyasallar, Üründe Yıpranmaya ve Renk Değişikliğine neden olabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.