sadsad x
asdasd

Agate (Akik) , Yeşim ve Kristal Taşlı 8 sıra Kolye - Gold Kaplama

Fiyat
:
695,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El Yapımı bu Çok Özel Kolye, 3 adet özel Agate (Akik) Taşı, 2 sıra Yeşim (Jade Stone) Taşı, 5 sıra Kristal Taşlar ile Tasarlanmıştır. 
  Agate (Akik) Taşların içindeki Doğaltaş Damarları çıplak gözle görülmektedir.
  Bu Kolyedeki Taşlar, Sentetik Çin Taşı , ya da Renkli Taş Tozlarının Sıkıştırılması ile yapılmış Doğaltaş görünümlü Yapay Taşlar değildir.
  Akik taşı için " Bereket ve Ferahlık Taşı " denilmektedir. Ten'e temas ettiğinde Negatif Enerjilerden kişiyi arındırarak İyilik ve Mutluluk verdiği, kişiyi ferahlatıp sakinleştirdiği söylenir.
  Agate (Akik) Taşların her biri 5 cm.uzunluğunda, 2 cm.genişliğinde, önden ve arkadan 1,5 cm.yüksekliğinde Piramit şeklinde kesime sahiptir.
  Fuşya renkli Yeşim (Jade) Taşları 26 adetlik bir dizi olup, 12 mm. çapında ve Multifacetli (çoklu yüzey kesimli) yüzeye sahiptir.
  Portakal rengindeki diğer Yeşim (Jade) Taşlarının her biri 1 cm.lik Multifacetli yüzeye sahip 12 adetlik bir dizi olup metal bağlantılarla 2. Yeşim Taşı dizisini oluştururlar.
  Portakal renginde 3 sıra Kristal Taş dizisi 5 mm.lik Multifacetli Kristal Taşlardan, aynı rengin bir ton koyusu 2 sıra Kristal Taş dizisi 3 mm.lik Multifacetli Kristal Taşlardan oluşmuştur. 
  Multifacetli (Çoklu Yüzey Kesimine Sahip) bu Doğaltaşlar ve Kristal Taşlar, Yüzeylerine çeşitli açılardan gelen Işık Demetlerini kırılıma uğratarak geri yansıtırlar ve bu yansıma sayesinde,  Kolye, boyunda pırıl pırıl, Işıltılı bir Görünüm Kazanır. 
  Özellikle Gündüz Güneş Işığı altında ve Gece ise çeşitli Işık Kaynaklarının altında, Kolyedeki Renkler daha da Zenginleşir, Gözalıcı hale gelir.
  Boyundaki Kolye kilitinden Kristal Taş Dizisinin en altına kadar uzunluk 24 cm.dir ve ilave olarak 6 cm.lik uzatma zinciri mevcuttur,bu sayede Kolyenin boyundaki duruş yeri istenildiği gibi ayarlanabilir.
  Pirinç metalden yapılan zincir ve metal bağlantı parçaları, nickel free ve kurşunsuz 24k Altın kaplama ile kaplanmıştır.
  Sadece 1 adet üretilmiştir.
  Nesilden nesile aktarılacak çok Özel bir Aksesuardır.
  Bu Kolye ile birlikte Takılabilecek aynı Renk Tonlarındaki Bileklikler, Sayfanın altında " İLGİLİ ÜRÜNLER " Başlığı altında görülmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.